Spedycja krajowa i miedzynarodowa

Vinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo Slider
Vinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo Slider

 

"INTERLINK Ltd" Sp. z o.o.
81-314 Gdynia ul.Pomorska 50A 
tel. 58 621-79-78   660-59-50
fax 58 621-00-51   660-59-60

O FIRMIE

Szanowni Państwo!

Firma Interlink powstała w 1995 roku w Gdyni. Od tylu lat mamy wielką przyjemność świadczyć usługi spedycyjne dla naszych klientów zarówno krajowych jak i zagranicznych.

Specjalizujemy się w spedycji morskiej, drogowej, kolejowej oraz lotniczej. Dzięki wysokim kompetencjom oraz bogatemu doświadczeniu naszych pracowników, w sposób optymalny zostaje zorganizowany transport powierzonych nam ładunków.

Naszym celem jest profesjonalne wykonanie każdorazowego zlecenia oraz utrzymywanie długoterminowych relacji z Klientem. Kontrola nad przebiegiem procesu transportowego, którą sprawujemy oraz udzielanie informacji Zleceniodawcy świadczy o indywidualnym podejściu do każdego Klienta.

Służymy pomocą oraz udzielamy konsultacji w wyborze warunków transportu zarówno przed jego rozpoczęciem jak i w trakcie jego realizacji. Dbałość o interesy zleceniodawcy i jego ładunku stanowi dla nas priorytet w codziennie podejmowanych decyzjach. Dołożymy wszelkiej staranności, aby sprostać wymaganiom naszych klientów.

Zapraszamy do współpracy.

Zespół INTERLINK